אופציה אחת היא לבלות בצימר חופשה מפנקת של מספר ימים, עוד אופציה היא סופשבוע רומנטי של יציאה מהשגרה, לעתים נגיע לצימר ללילה באמצע השבוע ועוד אפשרות שיכולה להתגלות כמשתלמת להפליא היא לשכור צימר לפרק זמן של מספר שעות. גם עבור בעלי יחידות האירוח השכרתם לפרק זמן שכזה הינה אפשרות משתלמת שמסייעת להם למצות את פוטנציאל ההכנסות של המקום, שבתחזוקתו וטיפוחו מושקעים לא מעט משאבים, כך שאין פלא שהאופציה של צימרים לפי שעה זוכה לפופולריות רחבה.

לוקיישן מתאים

הפרמטר הראשון לבחירת צימרים לפי שעה מתוך המגוון העצום של האפשרויות הקיימות כיום הוא הלוקיישן. ישנם מקרים שבהם כדאי לחפש צימר באזור ספציפי, משיקולים פרקטיים – בין אם כי נמצאים באותו אזור ממילא ובין אם כי הוא קרוב לבית ולא רוצים לבזבז זמן יקר על נסיעות אל הצימר וממנו – וישנם מקרים שבהם אין מגבלה של אזור ובהתאם ישנן אפשרויות רבות יותר למצוא צימרים לפי שעה וניתן לייחס משקל רב יותר לפרמטרים האחרים.

רמת פינוק של צימרים לפי שעה

עוד פרמטר משמעותי בבחירה של צימרים לפי שעה הוא רמת הפינוק שמציע כל אחד מהם. אמנם באופן טבעי מאחר שהשהות שלנו ביחידת האירוח מוגבלת בזמן, לרמת הפינוק ישנה פחות חשיבות ביחס למקרים שבהם אנחנו שוכרים צימר ללילה שלם, לסופשבוע או לכמה ימים, אבל גם כך כדאי להעדיף צימר שמציע למשל ג'קוזי רחב ידיים שמעצים את החוויה המשותפת ותורם לרומנטיקה ולעונג. באופן כללי אם כבר יוצאים מהשגרה, כדאי להשקיע מעט יותר כדי לזכות בחוויה מפנקת, וכשלוקחים בחשבון את האופציה של מבצעים שונים – ניתן להגיע למקסימום תמורה במחיר סביר לחלוטין.

לנצל מבצעים לוהטים

במרבית המקרים אחרי בילוי של מספר שעות בצימר ויציאה מהשגרה נזכור את הרגעים הקסומים ולא את המחיר, אולם גם כך אין סיבה שלא לנצל מבצעים שמציעים צימרים לפי שעה. בהתאם כדאי לבצע את ההזמנה דרך האינטרנט, שמאפשר לנו לסקור צימרים רבים ולהשוות ביניהם על סמך מגוון רחב של פרמטרים ובהם המחיר, ובנוסף מבליטים מבצעים אטרקטיביים שעוזרים לנו ליהנות מחוויה משמחת במחיר שגם הוא מספק נחת.

אינטימיות מרבית

דגש חשוב אחר בבחירת צימר לפי שעות הוא רמת האינטימיות והשקט שמספקת כל אחת מיחידות האירוח האופציונליות. חשוב לזכור שמטרת הבילוי היא יציאה אמיתית מהשגרה ולשם כך אחד המפתחות החשובים הוא שלווה ופסטורליות. לצד השקט המתבקש, רק צימר דיסקרטי ואינטימי יוצר את האווירה האופטימלית לבילוי המלהיב שאחריו ניתן לחזור לשגרה עם האנרגיות הנכונות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו