טיפ מס' 1 בנושא ריהוט משרד

ריהוט המשרד הוא אחד האלמנטים החשובים בו מבחינת עיצוב ודקורציה פנימית. אסופת הרהיטים המשרדית שלכם צריכה להיות קוהרנטית, המשכית זו לזו ולשדר יוקרה ועוצמה. אנו ממליצים להתחקות אחר סגנון ריהוט משרדי בעל עיצוב קבוע וצביון עיצוב תואם. סגנון עיצוב עשוי להיות בורגני המבוסס על צורה מלבנית ומרקם חלק או עיצוב כפרי המבוסס על פיתוחים על משטחי עץ וצורה עגולה בצדודיות הארונות. צביון מודרני מבוסס על צבעים לבנים ובהירים וצביון עתיק מבוסס על צבעים חומים, אדומים וכהים באופן כללי. ניתן לשייך כל צביון לכל סגנון ולבחור רהיטים בהתאם.

טיפ מס' 2 בנושא דלתות משרד

דלתות משרד יש לבחור באופן דומה מאד לבחירת אסופת הרהיטים. בתחום דלתות פנים למשרד, החלוקה לסגנון ולצביון ברורה אף יותר: דלת כפרית היא דלת בעלת עיצוב עם פיתוחים וגילופים פנימיים, ובנוסף יש לה משקוף עגול. היא לא חייבת להיות עשויה עץ אמתי. ישנן גם דלתות פולימר העונות על הדרישה. דלת בורגנית, לעומתה, תהיה חלקה, נוצצת ובעלת מרקם חלק ללא פיתוחים, למשל דלת פורמייקה. כל דלת יכולה להיות בעלת צביון עתיק בצבע חום או כהה, או בעלת צביון מודרני סובב לבן.

טיפ מס' 3 בנושא כורסאות

כורסאות יש לבחור בהתאם לצביון עליו הוחלט. ישנן כורסאות המתאימות לצביון העתיק, וישנן כורסאות אשר הצביון המודרני מתאים להן בשל צבען הלבן או הבהיר. מאד חשוב להתייחס גם לסגנון ולבחור כורסאות לא עגולות בצדדים אם הן נועדו לעיצוב בורגני, ועגולות אם הן נועדו לעיצוב כפרי. ניתן לקנות כורסאות טלויזיה  בבודדות, אבל כדאי יותר לקנות מערכת ישיבה גם על מנת לחסוך במשאבים וגם על מנת להגדיל את הסיכוי למצוא את העיצוב המתאים ביותר עבור המשרד שלכם, עת משלבים כמה כורסאות בו זמנית. ברכישת מערכת ישיבה אתם יכולים לשלב את הרכיבים בפינת החדר או במרכזו, לבחירתכם.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו