אדריכלות מקצועית ועיצוב פנים איכותי של בתים פרטיים  נותן לנו את האפשרות לעצב את המרחב האישי לנו בכל סגנון שנחלום עליו. אם חלמתם לגור בבית בסגנון מודרני עתידני, במרחב בסגנון מרוקאי אוריינטלי או בבית עם עיצוב הלקוח מהאגדות, התשוקות שלכם לא חייבות להישאר בגדר החלום! אדריכל פנים מקצועי יתכנן עבורכם את הבית בדרך המיטבית כך שתשלב את העיצוב הייחודי שלכם בטעם יוקרתי עם נוחות בלתי מתפשרת.

לצפייה במגוון הפרויקטים של משרד מלכה אדריכלים

אדריכלות פנים בעלת אמירה עיצובית מובהקת

מלכה אדריכלים הינו משרד אדריכלים בעל ותק רב שנים. המשרד הוקם בשנת 2004 על ידי ורד ומוטי מלכה, זוג אדריכלים אשר סיימו את למודי האדריכלות ועיצוב הפנים בשנת 1998 בהצטיינות יתרה!  מלכה אדריכלים הינו משרד בעל תפיסה אדריכלית ייחודית המאמינה כי ראשית לכל חשוב להבין מהם הצרכים וההרגלים של הלקוח, מהם החלומות והייחודיות העיצובית שלו ואת כל המרכיבים הללו לגלם בתוך תכנון אדריכלי מוקפד ומקצועי. התכנון האדריכלי של מלכה אדריכלים  כולל בתוכו שלושה הביטים: תכנון אדריכלי איכותי, עיצוב פנים ופיתוח סביבתי.

חוויה אדריכלית עם יחס אישי

תכנון אדריכלי מקצועי חייב להיות מתוכנן עד לפרטים הכי קטנים, גם אלו שלכאורה נראים חסרי חשיבות. רק כך תתקבל עבורנו תוצאה אדריכלית ועיצובית מושלמת למראה של יופי הרמוני מפנים ומחוץ. אין זה מספיק לתכנן את חלוקת החדרים, הגדלים והתשתיות. צוות האדריכלים הייחודיים של מלכה אדריכלים  אינם עוסקים במבנים "עצרי נשימה" גרידא.  כלל לא! ראשית חשוב להם להבין מיהו הלקוח, מהו סדר העדיפויות שלו ומה מייחד אותו ולגלם את החלומות שלו בתוך התכנון האדריכלי ועיצוב הבית. כשמדובר ביופי הנובע מהפנימיות הייחודית של כל אחד ואחד – אין לכך מתחרים!

אם אתם מעוניינים בתכנון אדריכלי יוקרתי ברמה האיכותית והגבוהה ביותר, צוות האדריכלים של מלכה אדריכלים יספק לכם חוויה אדריכלית עם יחס אישי וצמוד לאורך כל הדרך! התקשרו עכשיו 04-6263899  וקבעו פגישת ייעוץ . יש בנו אהבה גדולה למקצוע ועם היופי הייחודי שלכם, נתכנן ונעצב עבורכם את בית חלומותיכם!  

אתר הבית - mvmalca.com

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו