היום התחיל בתשע וחצי בבוקר עם שלוש סדנאות לבחירה: דרך האוכל עם דיאטנית קלינית שהציגה דרכים טעימות להכין מזון בריא ושווה.סדנת דרך החשק והמיניות עם מומחית לרפואה סינית ושיאצו ומנחת סדנאות למגע זוגי וסדנת דרך התודעה, בה נעזרים בשיחה, הומור ודוגמאות יומיומיות לפיתוח גמישות מחשבתית.
 

בשעה 11:30 למדו הנשים לפענח מסרים לא מילוליים עם יועצת לתקשורת לא מילולית, וכמו כן למדו כיצד להשתמש ברשת החברתית בחכמה. נשים שבחרו לאתגר את החושים יכלו לעשות זאת בהתחקות אחר שימוש בקול לאורך הזמנים וכן ללמד את העיניים לראות יותר טוב.
 
בהמשך היום שמעו הנשים על ייעודה ועוצמתה של האישה על פי תורת הקבלה וסיימו עם מפגש מצחיק במיוחד עם מנחת יוגה צחוק, שנתנה כלים מצחיקים לחיים בריאים.
 
בצהריים חקרו הנשים אמונות שלא נבדקו ועדיין מתנהגים כאילו הן אמת לאמיתה, הנשים התנסו בטיפול קבוצתי שהבהיר איך נוצרת המציאות שלנו. בתום השעה יכלו הנשים להירגע במדיטציה עם מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות.


 
בערב (18:30) הצטרף הגבר הראשון ליום הרווי סדנאות, פיזיקאי ופילוסוף שעסוק בקלפים ומיסטיקה ובמקביל התקיימה מסיבה סדנאית של ריקוד פיוזן דינאמי בבית העם.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו