המועדון יביא אלינו תכנים עסקיים מגוונים, מעוררי עניין ומשכילים, כמו גם תכנים של התפתחות אישית- עסקית, וסיפורים אישיים. ההרצאות והסדנאות יועברו ע"י נשות עסקים מובילות מראשון לציון. שיגישו למשתתפות מניסיונן  בתחום העסקי שלה, את המומחיות שהתפתחה במשך שנים ארוכות של עשייה, את הלקחים והלמידה השאובים מחוויית האתגרים וההצלחות במסגרת ניהול עסק עצמאי. המועדון, בנוסף להיותו מקור לידע ולמידה, הינו גם מקום מפגש, המאפשר שיתוף, תמיכה וליווי.

במועדון יידונו נושאים שונים שירחיבו את הידע העסקי שלנו ויסייעו לנו, אם במסגרת תפקיד ניהולי בחברה, אם במסגרת ניהול עסק עצמאי. ההרצאות יעסקו בסוגיות כגון: זיהוי נישה עסקית מתאימה, זיהוי והבנה של קהלי יעד, למידת הדרכים להעברת מסרים שיווקיים בהצלחה, בניית תוכנית עבודה נכונה, הכרות עם הדרכים השונות להגדלת מכירות של עסק, ניהול זמן אפקטיבי, ניהול דף עסקי בפייסבוק באופן מוצלח, ועוד.

המועדון העסקי הינו אחד ממספר אפיקיי הפעילות של  "פורום נשים בעסקים", בניהולה של מירב שטרן, יועצת עסקית. הפועל בעיר כשנתיים במסגרת המשרד לקידום מעמד האישה.

מטרות מרכז "נשים בעסקים" ומועדון ההרצאות העסקי:

· להוות גוף עסקי מוביל לקידום נשים בעסקים

· להוות פורום להעמקת וחילוף הידע בהתבסס על ניסיון מעשי של נשות העסקים בעיר

· לתרום לשיפור אפקטיביות יכולות הניהול של נשות העסקים

· ליצור מקום מפגש להיכרות, התייעצות וחיפוש פתרונות העוסקים באתגרים של עסקים קטנים ובינוניים ולעודד פיתוח קשרי עבודה בונים

·לשמש במה לכל נשות העסקים לחשיפה אישית ועסקית

אירוע ההשקה החגיגי של המועדון יתקיים ב- 26.02.2013, יום ג', בשעה 18:00 בבית העם

בהשתתפות מכובדים ואנשי עסקים הפועלים בעיר

במסגרתו נארח את  שרי בראל ובלה בלייכר, תושבת העיר , ושותפה בכתיבת הספר, שתורגם למספר שפות "לחשוב כמו זברה",וזכה לפופולאריות גדולה בארץ ובעולם,.

באירוע ההשקה נלמד כולנו לחשוב כמו זברה, דרך לביטוי לחשיבה ויוזמה יצירתית בעשייה העסקית, מתכון בטוח להצלחה עסקית.

עלות כרטיס לאירוע – 30 ₪ בלבד!

תושבות ותושבי ראשון לציון, וערים נוספות באזור, יוכלו לרכוש מנוי חצי שנתי וליהנות מההיצע של המועדון. עלות המנוי הינה 490 ₪ עבור 6 הרצאות ו 2 סדנאות (לאחר אירוע ההשקה המחיר יעלה ל 590 ₪). תוקף המנוי ממרץ 2013-דצמבר 2013.
 

לרכישת כרטיסים ולפרטים אודות אירוע ההשקה ומועדון ההרצאות העסקי:
– מירב שטרן, 057-7700001, [email protected]

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו