הסיפור השבועי הוא על הזוג המקסים מור ואלון משה. ...מור בת 27, ראש צוות במוקד הייעוץ הטלפוני של אחד הבנקים הגדולים ואלון, בן 29. יועץ אבטחת מידע במקצועו, עובד בחברת הייטק המתמחה באבטחת מידע.

כך זה התחיל
ברור שאלון התחיל איתי :) אבל זה הי קצת יותר מורכב ממה שזה נשמע... הכרנו בצבא, בזמן הקבע של שנינו. שירתנו יחידה ליד יחידה, והיה קשר בין התפקידים אותם ביצענו, ככה הכרנו, אבל לא ממש היינו בקשר, או חשבנו על קשר מעבר לקשר הבסיסי שהיה בינינו. אלון התחיל קשר רומנטי עם מישהי שבזמנו הייתה חברה שלי, כאשר אני זאת שקישרה ביניהם. בקשר ביניהם הייתי כל הזמן באמצע, ביניהם, מה שגרם לי ולאלון להתקרב זה לזו ולהכיר מעבר- ככה התאהבנו :) הם כמובן נפרדו, ואנחנו התחלנו לצאת..

זאת הייתה תקופה לא קלה- היינו חודשיים כמעט בקשר, אך לא גילינו לאף אחד. מצד שני היה בזה גם משהו מאוד רומנטי וכייף להיפגש בהחבא בלי שאף אחד יידע...בסוף זה התברר כזוגיות שהיא סימן משמיים; אומנם הפסדתי חברה, אבל הרווחתי את אהבת חיי וחבר עד סוף החיים- היה שווה את זה!!!

ההצעה
כשאלון הציע לי נישואים, התאריך היה 8/9/11, יום חמישי. לתאריך הזה היה משמעות והוא חיכה לו כדי להציע לי; כשהוא קרע ברך הוא אמר לי שה יום מיוחד במינו ובדיוק ביום זה אנחנו 5 שנים, 4 חודשים, 3 שבועות, 2 ימים ו-1 שעה ביחד.

אני כבר הייתי מאוד לחוצה להתחתן, כל פעם חשדתי שהנה ההצעה מגיעה, והייתי מתאכזבת כשזה לא קרה. באותו יום של ההצעה גם חשדתי, אבל מייד ירדתי מזה, כדי לא להתאכזב שוב.

הגענו לחברים טובים שגרים ברחובות, בטענה שהיה להם יום נישואים לפני חודש, והם רצו שנרים איתם "לחיים"- בלעתי את זה (אני מאוד תמימה). עלינו אליהם, דפקנו בדלת, צלצלנו בפעמון ואף אחד לא פותח. אלון החליט שנפתח את הדלת "מה כבר יכול להיות". כשפתחנו את הדלת מייד התחיל השיר .Take my breath away- Berlin שלנו מהתקופה שהצלחנו לצאת - מהדלת היה שביל מהמם של עלי כותרת על נרות שהוביל למרפסת. אני נכנסתי לבית והייתי בשוק, לא יכולתי לזוז, התחלתי לבכות ולצחוק ביחד, אלון היה צריך לדחוף אותי לכיוון המרפסת. במרפסת היה שולחן עגול ועליו היו 2 כוסות יין עם יין לבן, וסידור נרות בצורת לב, שבתוכו הייתה הטבעת.

אלון הובילו אותי למעקה של המרפסת (הבית בקומה 12), כדי שאסתכל למטה- ואז ראיתי כתובת אש ענקית מנרות: "התנשאי לי? " התרגשתי מאוד, לא האמנתי שזה סוף סוף קורה...ואז אלון קרע ברך, הקריא לי מכתב מרגש (שבאותו רגע לא ממש הצלחתי להקשיב למה שהוא אמר) ושאל אם אני אסכים להתחתן איתו- צעקתי "ברווור" ונפלתי עליו בחיבוק גדול!!מלמטה ומהשכנים שמענו מחיאות כפיים, אז צעקתי להם: "אני מאורסססססת".אין ספק שזה היה ה-יום, אחד המרגשים בחיי. הייתי בכמה ימים של היי מטורף, לא רציתי להוריד את הטבעת מהיד....שנה וחודש לאחר מכן, התחתנו.

אולם
האולם שבו התחתנו היה "קדמת עדן", שממוקם בישוב קדימה. שמענו עליו מחבר של ההורים, שמקושר לאולם. גם ההורים היו שם בכמה אירועים ונורא התלהבו, אולם מדהים ביופיו!! עד שהגענו אליו היינו ראינו עוד 7 אולמות, אך ברגע שנכנסנו התלהבנו והתאהבנו- אני ידעתי ששם נסגור! האווירה באולם מאוד מזמינה, הצוות שם מדהים, קיבלנו הרגשה של בני בית עוד לפני שסגרנו, התייחסו אלינו מדהים, היו איתנו בקשר טלפוני מתמיד, כל בעיה שהייתה נתנו לנו פתרונות, התגמשו איתנו בכל מה שרק רצינו, ממש הרגשנו שאנחנו בבית.

חוץ מהיחס הטוב שקיבלנו, האולם נראה גדול מספיק בשביל להכיל את האורחים- היו לנו 485 אורחים בפועל (מתוך רשימה של 690 מוזמנים), הוא היה מסודר כ"כ יפה, שלא צריך להוסיף הרבה עיצוב, והגן בחוץ- פשוט היה משגע!!! הכל עצים, פרחים, נחלים, אווירה פסטורלית ומרגיעה.

גם האוכל באולם היה פשוט תענוג לחך. בקיצור- אולם מושלם ואנחנו ממליצים בחום לכל חתן וכלה!

שיר כניסה
היה לנו חשוב מאוד ששיר הכניסה יהיה מרגש, ובעיקר ירגש אותנו.
הקשבנו לכמה שירים, כמו הללויה של אייל גולן, מלאכי שמיים ועוד שניים. לבסוף, בחרנו את "בראשית עולם" של שלומי שבת. אני זוכרת שחברה שלי התקשרה אליי ואמרה לי "מצאתי לך שיר חופה- בראשית עולם של שלומי שבת, תקשיבי לו". באותו רגע הקשבתי לשיר, עצמתי עיניים, קיבלתי צמרמורת והתחלתי לבכות מהתרגשות. פעם ראשונה שממש הצלחתי לדמיין את אלון ואותי צועדים יחד לחופה- באותו רגע ידעתי שזה השיר, אלון ממש זרם איתי והסכים על הבחירה. במאמר מוסגר אני אציין כי אני ממש אוהבת את שלומי שבת, ככה שהבחירה הייתה דיי ידועה מראש :)

רגעי לחץ
הלחץ האמיתי היה לפני האירוע, בין כל הריצות, ההכנות, להספיק הכל, לא לשכוח. חייבת לציין שזה לא תמיד היה קל. גם הרגישו את הלחץ מצד שתי המשפחות, אבל הכל למען מטרה טובה- כדי שהערב הזה יהיה ערב בלתי נשכח והכל יתקתק.

הייתי בטוחה שביום האירוע אני אהיה מאוד לחוצה ואלון יהיה רגוע (מה שמאפיין אותנו מאוד גם בחיים הרגילים- הוא הרגוע, אני הלחוצה), אבל להפתעתנו היינו שנינו מאוד נינוחים.אני ישנתי טוב (מאוד) בלילה,  אפילו אכלתי והייתי רעבה ביום האירוע :). מאוד נהנינו מהיום הזה, מכולו; מההתארגנות באותו יום, מהצילומים המדהימים שהיו לנו ומהאירוע עצמו!! שנינו מאוד זרמנו, צחקנו, קפצנו והשתדלנו באמת להינות ולהיות בפוקוס כמה שיותר מהיום החד פעמי הזה!!

הדבר היחידי שאולי קצת הלחיץ היה העובדה שזה היה יום גשום מאוד ואנחנו נתנו הנחייה לחופה בחוץ- אבל גם זה הסתדר, טיפה של גשם לא ירדה, מזג האוויר היה נפלא בזמן הצילומים ובזמן האירוע.. נראה היה שבכל הארץ ירד גשם חוץ מבקדמת עדן.

מסיבת רווקים -רווקות
אלון- החברי שכרו ווילה ענקית בבת ים; בווילה היה הוט-טאב, סנוקר, מקרן עם מסך, פליסטשיין, מנגל והרבה אלכוהול. הם עשו על האש, מוזיקה טובה והשקו את אלון בהמון המון אלכוהול. הילד חזר גמור הבייתה, עם האנג-אובר שלא עבר כ"כ מהר. אבל עשו לו כייף חיים והוא מאוד נהנה, חזר בעננים.

מור- מסיבת הרווקות שלי הייתה שבוע לפני החתונה, ביום ההולדת שלי. התחלנו בארוחת ערב, היו המון אביזרים מגניבים לבנות וזיקוקים ושתייה חריפה. הביאו מפעילה שהייתה מגניבה- צחקנו הרבה וקיבלנו גם פרסים. שתיתי המווון והייתי בראש ממש טוב. חברה עשתה לי הפתעה והקרינה לי את שלומי שבת מברך אותנו לקראת החתונה, קיבלתי מתנות מהבנות ולבסוף נפרדנו. הייתה לי מסיבת רווקות ממש מהממת, בזכות החברות הטובות ואחותי המהממת שארגנה לי את הכל:)

שמלת החלומות
אומרים שכל כלה יודעת איך שמלת הכלה שתראה מאז שהיא קטנה- אצלי זה ממש לא היה ככה!! אני לא ידעתי מה אני רוצה, ידעתי מה אני לא רוצה... מתוך זה גיבשתי דעה ביחד עם המעצבת איך השמלה תיראה.

את השמלה עשיתי אצל אורטל שמר בת"א- מעצבת צעירה ומקסימה. היה לי מאוד קל להתחבר אלייה. הדגמים שלה היו מיוחדים מאוד ועם ראש צעיר. השמלה אותה עיצבנו הייתה שמלה וחצי. החלק העליון היה אותו אחד שאיתו הייתי כל הערב- זה היה מחוך מאוד רך, שעליו קישוטי תחרה מהממת ואבנים, החצאית הראשונה הייתה מטול מתנפח, ואחרי הסלואו הורדתי את החצאית ונשארתי עם חצאית משיפון יותר נופל ולא נפוח.

שיער ואיפור עשיתי אצל עופר חנגל וג'ודי אייזנברג המדהימים!! היה כ"כ כייף להיות אצלם, הם נתנו תחושה כזאת כייפית, מרגיעה, מצחיקה, מחבקת. ראיתי אותם לראשונה בתערוכה ולא הייתי צריכה לראות עוד, כי ידעתי מייד שאותם אני רוצה. לא עשיתי איפור או שיער ניסיון. ביום האירוע זה היה פעם ראושנה- והתוצאה הייתה מדהימה!! קיבלתי המון מחמאות!!!

חליפת חתן
היינו בצפון, אצל ההורים של אלון והחלטנו שנלך לראות סגנונות. לא חשבנו שנקנה חליפה בחנות הראושנה אליה ניכנס ועוד בצפון. לקחנו בחשבון שנצטרך תיקונים וזה יהיה בעייתי בצפון. נכנסנו לחנות לחליפות חתן בשם "ולנטינו", ידענו מה הצבעים שאנחנו רוצים- חליפה שחורה, חולצה לבנה ועניבה סגולה. החליפה הראשונה שהביאו לאלון, הייתה עליו בול!!! בקושי היינו צריכים תיקונים, רק מכפלת. גם חולצות לא היינו צריכים למדוד יותר מידיי. החלטנו ברגע ספונטני פשוט לקנות- אהבנו ולכן קנינו!!
יצאנו מאוד מרוצים!!

די ג'יי
הדיג'י שלנו היה אלי צור- מחברת MOVE. ראינו דיג'י אחד לפני שהגענו אליו, אבל אחרי שהבנו מה הרמה היה לנו ברור שאין מה להשוות!! היה לנו דיג'יי שלא פוגשים בכל אירוע! חוץ מזה שברמה האישית הוא היה מדהים, סובלני, עשה כל מה שביקשנו ורצינו, הוא היה כ"כ מקצועי, אומן!!! הוא הקפיץ את הרחבה ודאג כל פעם שהרחבה תהיה מלאה, גם ראו עליו שהוא כ"כ נהנה ממה שהוא עושה שזה משליך הרבה על הקהל.

רק בסרט הבננו עד כמה הבחירה שלנו הייתה מעולה, בסרט ממש שמענו איך הוא מנגן בLIVE, איך הוא מוסיף צבע לשירים- זה היה מדהים, אומנות ממש!! אנחנו ממליצים עליו ממש בחום!! הוא יודע לעשות אירועים!!

צילום
צוות הצילום שלנו היו פוטו גדי המדהימים!!!! ראינו צלם אחד לפני, אבל לא היה צריך לראות אף אחד אחרי שישבנו עם גדי בפגישה. הגענו אליהם דרך חברה- נטע, שאבא שלה הוא גדי. חוץ מזה ראינו אירועים שהם צילמו והיה לנו דיי ברור מההתחלה שהם יהיו אצלנו בחתונה, לא טעיתי וברור לנו שזאת הייתה בחירה מ-ע-ו-ל-ה-!

מהפגישה הראשונה האווירה שקיבלנו הייתה מאוד חמימה, מפרגנת ואוהבת! בקלות היה ניתן להבחין במקצועיות שלהם. כל דבר שרצינו באו לקראתנו, הוסיפו לנו פה משהו ושם עוד משהו.... היה לנו צי של צלמים, בכל פינה היה צלם, סטילס או ווידאו, צילמו אותנו מכל הזוויות האפשריות וכמובן שלא וויתרנו על הרחף שזווית הצילום שלה הייתה מיוחדת במינה!!!

בצילומים שלחו לנו את אחד הצלמים המדהימים!! הוא זרם איתנו, עשה לנו ווידאו, מלאאא תמונות. צילם כל פוזה אפשרית ובתור אחת שמתה על מצלמות אני נהניתי מכל רגע!!

קיבלנו 6000 תמונות שמתוכם היינו צריכים לבחור 600- משימה לא קלה, בהתחשב שכמעט כל תמונה הייתה באיכות מאוד גבוהה, אבל איכשהו עמדנו במשימה.

הסרט היה באיכות מאוד גבוהה ומאוד מרגש, עשו לנו אפילו קליפ מתנה שהעלו לפייס בוק וליו-טיוב. הקליפ היה מרגש, איכותי ורואים שלמרות שהיה קצר, הושקעה בו הרבה מחשבה!! קיבלנו המון מחמאות ותגובות!
את האלבום אנחנו צריכים לקבל מש בימים הקרובים, אבל אין לי בכלל ספק שהוא יהיה מהמם ובאיכות גבוהה מאוד!!! אם התמונות יצאו באיכות גבוהה, אין לי ספק בכלל שהאלבומים יצאו יותר יפים!!
פוטו גדי- בהחלט רמה אחת מעל כולם!!! תמיד המלצנו ונמשיך להמליץ!!

הפתעות במהלך הערב
בחתונה היו לנו מגנטים לאורך כל הערב, אלון הכין לי סרט הפתעה שסיכם את כל ה-6 וחצי שנים שאנחנו יחד. רצינו להיות מקוריים, ולכן האטרקציה הייתה בלונים לרחבה, אטרקציה דיי חדשה, שהייתה במקום משקפיים ומשרוקיות וכל מה שהולך היום. הבאנו את אומן הבלונים- עמית בן שבת, שהוא דאג שכל הערב הרחבה תהיה מפוצצת בבלונים בכל מיני צורות; כובעים, משחקים, בעלי חיים וכו'. הכל היה כ"כ צבעוני וססגוני. הקהל התלהב ובתמונות זה יוצא מהמם!!

ירח דבש מתוכנן
ירח הדבש שלנו היה שבועיים אחרי החתונה. לא רצינו לחכות או לדחת את זה לשנה הבאה. טסנו לחו"ל לשבועיים וחצי; שבוע של קרוז קריביים- היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם-!! הספינה הייתה מלכותית, ממש הרגשנו שאנחנו בטיטאניק :) היה שם פשוט ה-כ-ל!! חדר כושר, סינמה, ברכות, טיפוס קיר, חנויות,תיאטרון, קזינו ואוכל בשפע 24/7. נראה לי שגם אחרי שבוע לא ראינו את הכל. כל יום ירדנו לאי אחר, כל אחד יותר יפה מהשני. זה היה שבוע של בטן-גב בעיקר.

לאחר מכן, טסנו לעוד 3 ימים במיאמי, ואז- עוד 4 ימים בניו-יורק, שמבחינתנו זה היה שיא הטיול!! נדהמנו מניו-יורק, טיילנו כל היום, קנינו מלאאאאא, לא נחנו לשנייה וגם זכינו ליום חצי יום לפני הטיסה ב-. BLACK FRIDAY
אחרי ההכנות של החתונה וכל הלחץ וההתרגשות, היינו פשוט חייבים את השבועיים וחצי האלו!! חזרנו לשגרה כמו חדשים ונהנינו מכל רגע, בעיקר אחד מהשנייה!!

איפה תהיו בעוד 10 שנים?
וואו.. עוד 10 שנים...
עם משפחה חמה ואוהבת- 3 ילדים מקסימים, והרביעי בדרך... בית גדול משלנו! כל אחד בעבודה מסודרת עם הכנסה לא רעה בכלל :) מצליחים במה שאנחנו עושים..

תודות
לפני הכל- למשפחות המדהימות שלנו על כל העזרה, והם עזרו המון!! על כל התמיכה, העצות הטובות, הריצות לכל מקום, על התמיכה בכל ההחלטות שלקחנו ועל זה שהם פשוט היו שם בשבילנו ועזרו לנו להרים ערב מיוחד במינו, ערב שלעולם לא נשכח!!!

אנחנו גם רוצים להודות לכל האורחים שהגיעו וכיבדו אותנו ביום המיוחד הזה שלנו, ששימחו אותנו, שפירגנו לנו, שהיו שם בשבילנו והפכו לנו את הערב, למשהו מיוחד במינו!!

מאחלים לעצמנו :
 1. אהבה וכבוד הדדי אחד לשנייה לכל החיים!!
2. הצלחה בכל מה שנעשה.
3. בריאות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו